§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Aplikacioni i autobusit

Udhëto edhe më lehtë me aplikacionin tonë

Mos prit shumë gjatë, shkarko tani aplikacionin e autobusëve FlixBus për udhëtime të gjata. Është kaq e thjeshtë:

  • Kap telefonin tënd inteligjent
  • Kërko FlixBus App në App Store ose në Google Play
  • Shkarko falas aplikacionin
  • Buzëqesh me kënaqësi dhe rezervo lehtësisht udhëtimin tënd të ardhshëm
Instaloje tani

Një vështrim mbi përfitimet

Të gjitha udhëtimet dhe çmimet shfaqet qartësisht në aplikacion dhe ti mund të paguash për biletat e tua me kosto të ulët direkt në telefonin tënd inteligjent!
Rezervo udhëtime – gjej itinerarin tënd dhe rezervo edhe më shpejt falë informacionit të ruajtur të rezervimit tënd!
Sistem i lehtë rezervimi me FlixBus
Biletat e tua – Jo më grumbuj të mërzitshëm letrash. Thjesht paraqit biletën tënde me aplikacionin, hip në autobus, çlodhu dhe mbështetu.
Bli një kartë dhurate FlixBus dhe udhëto kudo në Evropë
Zbritje ekskluzive – Vetëm aplikacioni përmban ofertat tona speciale dhe kuponë ekskluzivë për ty!
Pyetjet Që Bëhen Më Shpesh FlixBus
Gjithmone-i-informuar – Falë aplikacionit, të gjitha informacionet e rëndësishme për udhëtimin do t’i marrësh direkt në telefonin tënd. Vetëm na lejo të të dërgojmë mesazhe, dhe kaq na duhet për të të informuar rreth vonesave, ndryshimet e stacioneve dhe informacione të tjera të rëndësishme në udhëtimin tënd.
Hidhu një sy itinerareve dhe stacioneve tona aktuale
Stacioni yt – Ti mund edhe të përdorësh aplikacionin për të parë ku e ke stacionin dhe si të orientosh për tek ai.
Gjithçka që duhet të dish në aplikacionin FlixBus
Shërbimi - Aplikacioni i ka të gjitha: informacion për sendet e humbura e të gjetura, Pyetjet Që Bëhen Më Shpesh dhe opsionet e kontaktit. Jemi të lumtur t’ju shërbejmë.

Instaloje tani